HBH meeskond on erialaselt tegutsenud aastast 2004. Oleme teostanud üle Eesti rohkem kui 250 erinevat individuaaleramu keskustolmuimeja süsteemi terviklahendust. Kõikidele meie klientidele oleme taganud ka hilisema tootetoe.

Kuni 2011 aastani olime BEAM kaubamärgi Eesti esindaja ametlik koostööpartner keskustolmuimeja süsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduse osas.

Tänasel päeval oleme Euroopa tootja AERTECNICA Eesti esindaja ametlik koostööpartner keskustolmuimeja süsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduse osas.

Miks on meie uus partner AERTECNICA? Erinevate kaubamärkide keskseadmetel tänasel päeval praktiliselt võimsuse vahesid ei ole. Suurim erinevus erinevate tootjate keskseadmetel on millisele torustiku läbimõõdule ja ühendusviisile need on planeeritud, milline on seademete tehniline varustus ning arendustöö ja kus toimub seadmete tootmine ja tarne. Sellest lähtuvalt tegeleme tänasel päeval eelkõige Euroopa tootja AERTECNICA seadmetega, kes ainukesena suudab pakkuda kaasaegset arendustööd, mis näiteks võimaldab ühendada seadmed soovi korral ka nn “Targa Kodu“ süsteemi. Samuti on tootja eeliseks konkurentide ees see, et pakutakse suurt sortimenti erinevale tarbijaskonnale alustades väiketarbijast kuni suurte tööstuslahendusteni.